Serwis wentylacji

Serwis wentylacji oferujemy dla każdego klienta, który chce regularnie przeprowadzać sprawdzenie instalacji w budynku, w którym została ona zamontowana. Jesteśmy w stanie także zadziałać w momencie pojawienia się niestandardowych objawów ze strony działania wentylacji mechanicznej. W ramach usługi oferujemy między innymi dokładne czyszczenie wentylacji, wszelkich filtrów oraz zakamarków, które są ciężko dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że systematyczne sprawdzanie i ewentualne usuwanie usterek wpływa na jakość powietrza, które jest transportowane przez kanały wentylacyjne. Dbając o zdrowie naszych klientów, polecamy zlecić nam usługę serwisowania przynajmniej raz w roku.

Oferta serwisu wentylacji – czyszczenie i naprawa instalacji

Firma instalacyjna, którą prowadzimy od ponad 20 lat, oferuje kompleksową usługę serwisowania każdej wentylacji w budynku. Będzie ona dotyczyć zarówno wersji mechanicznej klasycznej, jak i rekuperacji z odzyskiem ciepła. Przegląd systemów jest zalecany niezależnie od tego, czy pojawiają się jakieś problemy z ich strony, czy nie. Dbanie o wszystkie elementy i części na bieżąco, pozwoli uchronić inwestora przed wielkimi naprawami, a co za tym idzie wysokimi kosztami.

Podczas realizacji usługi serwisowania oferujemy czyszczenie wentylacji, łącznie z przeglądem wszystkich kanałów i złączy. Jeśli instalacja podłączona jest do prądu również i urządzenia sterujące są przez naszych inżynierów dokładnie sprawdzane. Gdy podczas serwisu znajdziemy uszkodzony element, niezwłocznie go usuwamy i zastępujemy nowym, który jest objęty gwarancją. Jeśli chcesz zlecić serwis wentylacji mechanicznej, zapraszamy do kontaktu i ustalenia dogodnego dla obu stron terminu realizacji. Przy pierwszym spotkaniu wyceniamy także wykonanie konkretnego projektu.

Kompleksowe usługi serwisu oraz montażu wentylacji

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych Kraków to jedna z pozycji, które oferujemy naszym klientom. Oprócz kompleksowego serwisowania całego systemu realizujemy także montaże wentylacji od podstaw. Przygotowujemy potrzebną dokumentację zgodnie z wszelkimi zasadami i prawem budowlanym. Przed przystąpieniem do prac w terenie wykonujemy projekt, biorąc pod uwagę niezbędne wymiary budynku i potrzeby inwestora. Realizujemy także montaż klimatyzacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami: