Montaż wentylacji

Wentylacja  to oferta montażu kierowana do wszystkich, którzy chcą zlecić instalację jednego z najważniejszych systemów w budynku. Świadczymy usługi na wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i prawa budowlanego. Przed montażem wykonujemy projekt i dopracowujemy wszelkie szczegóły, a następnie przechodzimy do tak zwanej brudnej pracy w terenie. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym konstrukcjom, z którymi już nie raz mieliśmy styczność. Instalacje wentylacyjne montujemy z wykorzystaniem materiałów od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom niezawodność i długą żywotność całego systemu. W razie potrzeby realizujemy także serwis wentylacji.

Oferta montażu wentylacji w pomieszczeniach, którą kierujemy do naszych klientów

Montaż wentylacji przeprowadzamy we wszelkich budynkach użyteczności publicznej i prywatnej. Rodzaj instalacji dobierany jest zarówno do rodzaju obiektu, jak i oczekiwań przyszłych użytkowników. Wentylacja mechaniczna to najczęściej wybierany model wymiany powietrza w pomieszczeniach. Zanim nasz zespół doświadczonych inżynierów przejdzie do praktycznej pracy montażu systemu wentylacji, przygotowujemy projekt. Jest on dokładnie dopasowany do konkretnego budynku i jego rozmiarów.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu od podjęcia współpracy z klientem, aż do jej zakończenia zachowujemy pełny profesjonalizm. Przygotowujemy dokumentację projektową, która spełnia wszelkie standardy i prawa budowlane aktualnie obowiązujące na rynku. Staramy się także oferować rozwiązania, które będą miały zminimalizowane koszty eksploatacji instalacji wentylacji w przyszłości. Serdecznie polecamy wersję z odzyskiem ciepła, tak zwaną rekuperację dla domów i biur.

Nasza jakość oferowanej pracy z zakresu montażu wentylacji mechanicznej 

Systemy wentylacyjne Kraków, które są montowane przez nas, gwarantują wygodę i efektywność w użytkowaniu przez domowników i pracowników w zależności od miejsca. Nasi inżynierzy zawsze dysponują sprawnym sprzętem i narzędziami, które ułatwiają i przyspieszają wszelkie prace. W każdym przypadku staramy się wykonać całą realizację w jak najkrótszym czasie z zachowaniem wygodnych terminów i godzin dla klienta. Jako firma instalacyjna świadczymy również inne usługi. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi ofertami w celu uzyskania więcej informacji: