O firmie

Firma Alternatywne Systemy komfortu została założona w 1998r. Od początku istnienia spółki zajmujemy się montażem systemów:

  • wentylacji mechanicznej
  • ogrzewania nadmuchowego
  • klimatyzacyjnych

Wykorzystując nasze doświadczenie, wykonujemy prace w pełnym zakresie to jest od wykonania projektu klimatyzacji, wentylacji czy rekuperacji, poprzez dostawę urządzeń, montaż i uruchomienie, a kończąc na dokumentacji powykonawczej oraz późniejszym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Wszystkie realizacje wykonujemy przy udziale własnych pracowników (dział handlowy, dział projektowy i montażu, dział serwisu, dział księgowości) i w bardzo krótkich terminach. Ponadto jesteśmy jedynymi przedstawicielami takich marek jak Goodman, Pakole, Orcon oraz Midwest.

 

Nad realizacją zleconych nam zadań pracuje dynamiczny i kompetentny zespół projektantów, kierowników, kosztorysantów, koordynatorów, instalatorów i serwisantów. Posiadamy własną produkcję kanałów i kształtek wentylacyjnych oraz wykonujemy elementy zakańczające takie jak czerpnie ścienne i dachowe, wyrzutnie ścienne i dachowe, wywietrzaki.